Nyuszi Kupa 2016 Eredmények

DSC_0022

Az idei éveben is megrendezésre került a Sóskúti Lovas- és Élményparkban a Nyuszi Kupa!  A lovas versenyek mellett kézműves sarokkal vártuk a gyerekeket.

Köszönjük ezt a felejthetetlen napot a lovasoknak!

Alább az eredmények verseny számonként és korcsoportonként!

Ülésszépség verseny

  1. Lénárt Boldizsár
  2. Andrássy Vilmos
  3. Dobos Lili
  4. Danku Dária

 

Futószár (1-es korcsoport 9 éves korig)

  1. Kemecsi Nóra
  2. Dobos Panni
  3. Herczeg Kata
  4. Szántai Panka
  5. Tomosi Lili
  6. Horváth Szonja
  7. Szántai Luca
  8. Nagy Eszter Dorka
  9. Ravasz Kamilla
  10. Csabai Csenge
  11. Németh Rebeka
  12. Kovács Melitta

 

Futószár (2-es korcsoport 10 éves kortól)

  1. Nyakas Nóra
  2. Ments Dóra
  3. Kiss Kíra
  4. Kele Virág
  5. Pintér Bogi
  6. Károly Hédi
  7. Csányi Alexandra
  8. Zsoldos Márk
  9. Balogh Bálint
  10. Kemecsi Zsófia
  11. Kriston Laura
  12. Nagy Máté

 

 

Díjlovaglás D1 (1-es korcsoport 12 éves korig)

  1. Balogh Sára
  2. Benkő Lili
  3. Rorböck Lili
  4. Tamás Panna
  5. Károly Hédi
  6. Tamás Csenge
  7. Ódor Juli
  8. Kovács Laura
  9. Ofra Inez Mirjam
  10. Török Réka
  11. Tölgyesi Tilla
  12. Tamás Domán
  13. Tóth Eszter
  14. Molnár Liza
  15. Kovács Klaudia

 

Díjlovaglás D1 (2-es korcsoport 13 éves kortól)

  1. Elek Panni
  2. Ronyecz Ági
  3. Nagy Jázmin
  4. Tamás Panni
  5. Szabó Petra
  6. Csuta Boglárka
  7. Mihályi Emma
  8. Bardócz T. Sarolta
  9. Zachár Noémi
  10. Nyári Petra
  11. Ténai Viki

 

Díjlovaglás D2 (1-es korcsoport 12 éves korig)
1. Rorhböck Lili
2. Tamás Csenge
2. Tölgyesi Tilla
3. Király Vanda
4. Király Réka
5. Argyelán Roxi
5. Király Vanda
5. Király Réka
6. Tamás Panna
7. Győrfi Bernadett
8. Tamás Domán
9. Székelyhidi Lili
10. Tóth Eszter

Díjlovaglás D2 (2-es korcsoport 13 éves kortól)
1. Bardócz T. Sarolta
1. Benkő Lili
2. Bardócz T. Sarolta
3. Gelencsér Gitta
4. Győrfi Enikő
5. Barta Kitti
6. Tamás Panni
8. Szabó Mária
9. Székelyhidi Erika

 

 

Ügyességi kezdő

  1. Papp Botond
  2. Ofra Inez Mirjam
  3. Ofra Inez Mirjam
  4. Bereck Jázmin
  5. Szabó Mária
  6. Károly Hédi
  7. Kiss Kíra
  8. Kiss Virág
  9. Dávid Lili

 

Ügyességi könnyű

  1. Papp Botond
  2. Ofra Inez Mirjam
  3. Szabó Mária
  4. Csuta Boglárka
  5. Szloszjár Nóra
  6. Zombor Anna
  7. Kámán Zsófi
  8. Vinter Eszter
  9. Ofra Inez Mirjam
  10. Kulcsár Réka

 

Ügyességi nehéz

  1. Csuta Boglárka
  2. Győrfi Bernadett
  3. Péter Anna
  4. Győrfi Enikő
  5. Győrfi Enikő
  6. Győrfi Bernadett
  7. Muszula Zsófi
  8. Gyimesi Nóra

 

Ugró 60-70 cm

  1. Chrenkó Petra
  2. Kiss Kamilla
  3. Muszula Zsófi
  4. Rupp Kitti
  5. Fodor Anna
  6. Győrfi Enikő
  7. Vakli Dorka
  8. Nádasy Márton
  9. Győrfi Enikő
  10. Zámbó Lili

 

Ugró 70-80 cm

  1. Rupp Kitti
  2. Kiss Kamilla
  3. Fodor Anna
  4. Hubik Fruzsina
  5. Chrenkó Petra DSC_0070 DSC_0081 DSC_0018 DSC_0021 DSC_0032 DSC_0033DSC_0065 DSC_0034 DSC_0036 DSC_0045 DSC_0054DSC_0056