Elhivatott munkatársainknak biztos hátteret, szakmai építkezési lehetőséget, belátható életpálya lehetőséget vázolunk.

Jelenleg betöltésre váró munkakörök:

A Sóskúti Lovas és Élménypark pályázatot hirdet

Lovas Iskola Vezető

munkakör betöltésére

A lovas iskola vezetője, egyben a 14/2008. (XII. 20.) ÖM rendelet szerinti „szakmai tevékenységért felelős személy”, akinek a felelősségi körébe tartozik:
– az iskola oktatási tevékenységének a szervezése, a tevékenység árbevételének és eredményének a szinten tartása, illetve növelése
– a lovas iskola hirdetése, jó hírének terjesztése, a vendégek elégedettségének a biztosítása
– az iskola oktatási programjának a felügyelete, fejlesztése
– az iskola többi oktatójának szakmai irányítása
– az iskola által szervezett rendezvények (versenyek, programok, találkozók, stb.) lebonyolítása
– az általános iskolai lovas kultúra oktatás szervezése elsősorban az érdi tankerülethez tartozó általános iskolákban
– az iskolalovak istállója rendjének a fenntartása
– az iskola felszereléseinek a karbantartása, ápolása, a lovagoltatás feltételeinek a fenntartása
– a fedeles és pálya rendjének betartása és betartatása
– az iskola lóállományával (12-14 iskolaló) való felelős gazdálkodás,
– az iskola lóállományának állategészségügyi és állatjóléti felügyelete
– együttműködés az istállómesterrel a lótartás legjobb körülményeinek a kialakítására
– együttműködés az egyesület szakosztályainak a vezetőjével (díjugrató, díjlovas, terep- és túralovas)
– együttműködés a szerződött szolgáltatókkal (állatorvos, patkolókovács, stb.)

A lovas iskola vezetőjével szemben támasztott követelmények:
– rendelkezik a 14/2008. (XII. 20.) ÖM rendelet szerinti valamely elvárt végzettség egyikével
– oktatásban, oktatásszervezésben szerzett jelentős tapasztalat
– önálló munkavégzésre való készség, valamint együttműködési készség a létesítmény többi szereplőjével

A lovas iskola vezetőjének kiválasztásában előnyt jelent:
– felsőfokú lovas szakmai végzettség
– a tevékenység szervezéséhez kapcsolódó, nem lovas, felsőfokú végzettség
– angol, illetve egyéb idegen nyelvtudás
– a lovas szövetségnél regisztrált edzői minősítés
– helyben, illetve a környéken való lakhely

Az egyesület által kínált juttatások:
– Állandó és teljesítményarányosan változó havi térítés
– Kedvezményesen igénybe vehető szállás és étkezési lehetőség

– Kedvezményes lótartási lehetőség

A munkakör betöltésének legkorábbi dátuma 2015. december 1.

A jelentkezés módja: A munkakör betöltésére jelentkezni elektronikus levélben a bruder.marton@lovassport.hu címen kell. A jelentkezéshez csatolandó fényképes önéletrajz, motivációs levél, valamint egy szakmai melléklet.

A szakmai mellékletnek röviden tartalmaznia kell:
– oktatási tapasztalat, az elért havi forgalom és ló létszám megjelölésével
– a kívánt munkarend (napok, órák száma, szabadság)
– belovaglásban, versenyzésben szerzett tapasztalat
– lovas szakágakban szerzett tapasztalat megjelölése
– az elvárt fizetési igény megjelölése
– a munkakezdés idejének a megjelölése
– Továbbá opcionálisan:
o a Sóskúti Lovas és Élményparkkal kapcsolatos, az oktatásszervezés szempontjából releváns ismeretek leírása
o Javaslatok a bértartás és a lovas szolgáltatás üzletágak összeegyeztetésére a forgalom növelése mellett

Az írásos anyag alapján alkalmasnak talált jelentkezőket személyes interjúra hívjuk be! Az interjúkra a jelentkezőket folyamatosan hívjuk be.

Lovasoktató

Minimum lovasoktatói képesítéssel rendelkező, gyerekeket szerető, lehetőleg egy idegen nyelven beszélő lovasoktatók jelentkezését várjuk. Főként kisgyermekek póni lovagoltatása, kezdő futószáras és kezdő lovardások oktatása a feladat.

Önéletrajzokat a recepcio@lovassport.hu e-mail címre várjuk. Érdeklődni a 70/605-4461 telefonszámon lehet.

Felszolgáló

A Sóskúti Lovas-és Élménypark a hét minden napján üzemelő, meleg konyhás éttermébe felszolgálót keres.

Elvárásaink:

  • szakképzett,
  • legalább egy idegen nyelven beszéljen,
  • elkötelezett legyen és
  • rendezett családi háttérrel rendelkezzen.
    Helyi vagy környékbeli jelentkezők előnyben.

    Önéletrajzokat a lovassport@lovassport.hu e-mail címre várjuk, érdeklődni a 70/605-4453 telefonszámon lehet.

Éjjeliőr

A Sóskúti Lovas- és Élménypark éjjeliőr munkakörbe munkatársat keres!

Feltételek:

  • Lakóhely Sóskúton, vagy a vonzáskörzetében
  • Nagy munkabírás, munkafegyelem, elkötelezettség
  • Rendezett családi háttér
  • Káros szenvedélyektől való mentesség

Önéletrajzokat a lovassport@lovassport.hu címre várjuk.

Érdeklődni a 0670/605-4453 telefonszámon lehet

Lovász

Sóskúti lovardánkba keresünk gyakorlattal rendelkező, elkötelezett, munkájára igényes, lovakat és állatokat szerető lovászt. Szállás megoldható.

Feltételek:

Érdeklődni: 06-20/450-80-87 telefonszámon. Önéletrajzot a lovassport@lovassport.hu címre várjuk.

Udvari munkás, karbantartó

Sóskúti Lovardánkba karbantartót, udvari munkást keresünk

Feltételek:
Lakóhely Sóskúton, vagy a vonzáskörzetében.
Nagy munkabírás, munkafegyelem, elkötelezettség.
Képes legyen kisebb műszaki meghibásodások elhárításához.
Nem kifejezett feltétel, de előnyös valamilyen szakmában (pl. lakatos, vízvezeték szerelő, hegesztő, asztalos, stb) szerzett képesítés, gyakorlat.
Érdeklődni lehet: a 06-70/605-4453 telefonszámon, vagy a lovassport@lovassport.hu e-mail címen.

Konyhai kisegítő

A Sóskúti Lovas- és Élménypark Táltos Éttermébe kézilányt keres!

Lakóhely Sóskúton, vagy vonzáskörzetében.

Önéletrajzokat a lovassport@lovassport.hu e-mail címre várjuk.
Érdeklődni a 0670/605-4453 telefonszámon lehet.